Kapaklı'da berber cinayeti

suat-bars

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde erkek berberi Suat Bars, kalfası S.F. ve arkadaşı G.B. ile çıkan tartışmada bıçaklanarak öldürüldü.

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde erkek berberi Suat Bars, kalfası S.F. ve arkadaşı G.B. ile çıkan tartışmada bıçaklanarak öldürüldü. Olaydan sonra kaçan S.F. ve G.B. polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Olay, dün akşam Yıldız Caddesi üzerinde bulunan Suat Bars'a ait berber dükkanında meydana geldi. S.F., arkadaşı G.B. ile birlikte geldiği işyerinde 23 yaşındaki Suat Bars ile henüz bilinmeyen bir nedenden tartışmaya başladı. Tartışma kavgaya dönüştü. Bars, çıkan kavgada bıçaklandı. Karnı ve sırtına aldığı 7 bıçak darbesi ile ağır yaralanan Bars, kanlar içinde yere yığıldı. S.F. ve G.B. ise kaçtı. Çevredekiler tarafından özel bir hastaneye kaldırılan Suat Bars, yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirdi. Nişan hazırlığı yaptığı öğrenilen Bars'ın yakınları hastanede sinir kirizi geçirdi. Polis, olaydan sonra kaçan iki şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.

Polisin olayla ilgili başlattığı soruşturma sürüyor.