Kadıköy'deki cinayetin zanlıları yakalandı

gozalti-gardirop

Kadıköy'de Metehan Bozkurt’un Facebook üzerinden çıkan kavga sonucu öldürülmesi, Dursun Ekiz'in de yaralanması olayıyla ilgili aranan 3 kişi polis tarafından yakalandı.

Kadıköy'de Metehan Bozkurt’un Facebook üzerinden çıkan kavga sonucu öldürülmesi, Dursun Ekiz'in de yaralanması olayıyla ilgili aranan 3 kişi polis tarafından yakalandı. Bir kişinin de yaralanmasıyla sonuçlanan olayın ardından suçlamaları kabul etmeyen 3 şüpheli adliyeye sevk edildi.

Önceki gün saat 17.00 sıralarında meydana gelen olayda iki grup arasında kavga çıkmıştı. Güvenlik kameraları tarafından saniye saniye görüntülenen olayda Metehan Bozkurt bıçaklanarak öldürülmüştü. Kavga sırasında Dursun Ekiz de yaralanmıştı.

Polis tarafından olaydan sonra başlatılan soruşturmada olaya karıştıkları belirlenen Emre B., Seyit Y. ve Zeki A. gözaltına alındı. Soruşturma sırasında kavganın önce sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinde başladığı, tarafların daha sonra kavga için birbirlerine randevu verdikleri öğrenildi. Şüpheliler poliste kavgaya karıştıklarını ancak bıçak yada silah kullanın kendileri olmadığını söyledi.

Şüpheliler işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.