Adana'da intikam cinayeti!

Hamdi Bunaç3

Adana'da belediye otobüs durağında bekleyen Kadir Kurt, Hamdi Bunaç tarafından intikam için öldürüldü haberi ve son dakika haberleri Manyak Haber'de

Adana'da belediye otobüs durağında bekleyen Kadir Kurt, Hamdi Bunaç tarafından intikam için öldürüldü.

Kurtulmak için 50 metre kaçabilen Kurt ağır yaralanırken çevrede büyük korku ve panik yaşandı. Gözaltına alınan Bunaç'ın polise verdiği ifadede, Kurt'u intikam için vurduğunu söylediği öğrenildi.

Hamdi Bunaç2Olay, merkez Seyhan İlçesi'nin Yenibaraj Mahallesi'nde Şehit Tank Yüzbaşı Bülent Angın Bulvarı üzerinde meydana geldi. Üniversite öğrencisi Kadir Kurt, evine gitmek için arkadaşı ile durakta otobüs beklerken arkasından gelen Hamdi Bunaç, belinden çıkardığı ruhsatsız tabancasını çıkartıp, üzerine rastgele ateş açtı. Vücuduna 3 kurşun isabet eden Kurt, kaçmaya çalıştı, ancak Bunaç arkasından ateş etmeye devam etti. Yaklaşık 50 metre kaçıp yolun karşısına geçen Kurt yere yağıldı. Açılan ateş nedeniyle durakta ve çevrede olanlar ise büyük panik ve korku yaşadı. Vatandaşların bazıları çevredeki işlerlerine kendilerini attı. Olay yerinden kaçmak isteyen Hamdi Bunaç ise kısa sürede tabancayla birlikte kıskıvrak yakalandı.

Ağır yaralanan Kadir Kurt ise olay yerine gelen ambulansla Çukurova Doktor Aşkım Tüfekçi Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedaviye alındı.

Hamdi Bunaç'İNTİKAM İÇİN VURDUM'
Sağlık kontrolünden geçirilmek üzere Adli Tıp Birimi'ne getirilen zanlı, görüntü alan gazetecilere "Canım istedi sıktım" diye açıklama yaptı. Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen zanlı yapılan ilk görüşmede, "Bir süre önce çok iyi bir ağabeyim olan Serdar Adıyaman silahlı saldırıda ölmüştü. Olayı, bu çocuğun akrabası yapmıştı. Bu gün oradan geçiyordum, yanındaki arkadaşına beni gösterip 'Biz bunun ağabeyini öldürdük. Utanmadan hala sokaklarda dolaşıyor' dedi. Kafam bozuldu, zaten ağabeyimin intikamını almayı düşünüyordum, sıktım" dediği öğrenildi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

DHA