Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde Aylin zor durumda! İZLE

SANa-Bir-sır-Vereceğim.jpg">Sana Bir sır Vereceğim

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinin son bölümü FOX TV'nin web sitesinde yayınlandı. Sana bir Sır Vereceğim son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler 8. bölümü internetten izleyebilirler. Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde Aylin zor durumda ve Tilki onu kurtarmaya çalışıyor.

Sana Bir sır Vereceğim dizisinin Son bölümü FOX TV'nin web sitesinde yayınlandı. Sana bir Sır Vereceğim son bölümü kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler 8. bölümü internetten izleyebilirler. Sana Bir Sır Vereceğim son bölümde Aylin zor durumda ve Tilki onu kurtarmaya çalışıyor.

Hayranlarının sabırsızlıkla beklediğiSana Bir Sır Vereceğimdizisininson bölümüyayınlandı. 30 Ağustos Cuma günü ekrana gelen son bölümde Aylin kaçırılmıştır ve zor durumdadır. Tilki Aylin'i bulabilecek mi yoksa bir başkası mı Aylin'in imdadına koşacak.Sana Bir Sır Vereceğimson bölümünün televizyondaki yayınını kaçıranlar veyahut bu heyecanlı bölümü yeniden izlemek isteyenler Fox Tv'ninSana Bir Sır Vereceğimsayfasından diziyi izleyebilirler.Sana Bir Sır Vereceğimson bölümüizleme bağlantısı sayfasının sonundadır.

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm Özeti:
Tilki ve Aylin arasındaki duygu karmaşası sürerken Aylin'i tuzağa düşürüp kaçıran Savaş, Aylin'i Büyük Ağabey'e teslim eder. Fakat Savaş'ın Aylin için yaptığı bu plan Meltem'in hoşuna gitmeyince işler karışır. Aylin'i kurtarmak için her şeyi yapmaya hazır olan Tilki ise aynı zamanda Savaş'ın hazırladığı tatsız sürprizle de karşılaşır, Tilki için işlerin içinden çıkmak hiç kolay olmayacaktır. Aylin'i kurtarmak için zaman giderek azalırken Tilki geçmişiyle de hesaplaşmak zorunda kalır. Aylin'in kaçırılması yüzünden endişeli olan Sevgi de Sedat'a gider. Aradığı cevapları Sedat'ta bulamaz ama bambaşka şeylerle karşılaşır. Dizinin son bölümünde duygularını artık saklayamayan Tilki ve Aylin'in hayalini kurdukları yakınlaşmadan sonra aralarındaki ilişki sözde kardeş olmaktan çok başka bir hal almıştır. Mehmet'in, kaçırılma olayından Tilki'yi sorumlu tutması ise bu durumu daha da zora sokmaktadır. Tilki'nin vakti daralmakta, Aylin daha büyük tehlikelere doğru ilerlemektedir. Bakalım Tilki, Aylin'i bu beladan kurtulabilecek mi?

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm 1. Fragmanı:

Sana Bir Sır Vereceğim Son Bölüm 2. Fragmanı: