Muhteşem Yüzyıl Yeni Sezon 104. bölüm Fragmanı İzle

Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl, Muhteşem Yüzyıl izle, Muhteşem Yüzyıl ilk bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl fragman izle, Muhteşem Yüzyıl ilk bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl ilk bölümü izle, Star Tv, dizi izle Muhteşem Yüzyıl ilk bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl fragman izle, Muhteşem Yüzyıl ilk bölüm izle, fenomen dizi Muhteşem Yüzyıl ilk bölümü ile Star Tv 'de dizi izle.

muhteşem yüzyıl 'ın yeni sezonuna hazır mısınız? Şehzadelerin taht savaşlarının, Harem'in duvarları arasındaki yeni olayların, ve aşk-ı derunun son deminin yaşanacağı 4.sezon başlıyor!

"Muhteşem Yüzyıl yeni sezon"


İmparatorluğun zirve yıllarında yaşanan taht kavgalarını ve entrikaları konu alan Muhteşem Yüzyıl, dördüncü sezonuyla izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Son Dem Son Sezon 18 Eylül Çarşamba 20.00

Muhteşem Yüzyıl 103. Bölümde Neler Oldu?


Süleyman Hürrem’in ardından Hatice’yi de kaybediyor. Süleyman, kollarında can veren Hatice’nin ölümüyle yıkılır. Hatice ile birlikte Hürrem’i bulma umutları da yok olur. Süleyman kardeşiyle birlikte aşkını da kaybetmiştir. İçindeki yangını söndüremeyen Süleyman sefere çıkıyor. Mihrimah, haremin idaresini ele alıyor ve Şah Sultan’ın saraya girmesini yasaklıyor!

Taht hayallerini yitiren Mustafa, askerin sadakatiyle yeniden umutlanıyor. Mahidevran, Mehmet’i öldürmek için harekete geçiyor. Şah Sultan, Mihrimah tarafından köşeye sıkıştırılıyor. Bali Bey bulduğu ipucunun izini sürüyor. Mehmet’in başarılarıyla gurur duyan Süleyman, Manisa’dan gelen acı haberle kahroluyor. Uçurumun eşiğine gelen Süleyman’ı, bir mucize tekrar hayata döndürüyor!

Muhteşem Yüzyıl 104.Bölüm Fragmanı (Yeni Sezon)