Fırıldak Ailesi'nde çıplak kadın şoku

firildak ailesi

Star TV'nin çizgi dizisi Fırıldak Ailesi'ndeki bu subliminal mesaj çok konuşulacak...

Star TV'de yayınlanan ve Türkiye'de yetişkinler için ilk çizgi dizi olan Fırıldak Ailesi'nin son bölümünde ilginç bir görüntü dikkat çekti.

Hürhaber'den Fatih Gediman'ın özel haberine göre Dizinin başrol karakteri Sabri son bölüm hikayesinde hastane raporları karışmış ve bu nedenle kendini ölmek üzere zanneden bir aile babası olarak karşımıza çıktı.

Bu durumun getirdiği gerginlikle mücadele etmek isteyen Sabri'nin başvurduğu Psikoloğun, yüzünde çıplak kadın figürü bulunan bir karakter olduğu görüldü. Karaktere yaklaşık 1 dakika boyunca tavsiyelerde bulunan doktorun alnındaki açıklık Subliminal kadının göğüs ve baş kısmını oluştururken kaş ve gözü de cinsel organı olarak dikkat çekti.


SUBLİMİNAL MESAJ NEDİR?


subliminal mesaj veya bilinçaltı mesaj, başka bir objenin içine gömülü olan bir işaret ya da mesajdır ve normal insan algısı limitlerinin altında kalmak, o anda fark edilmemek üzere tasarlanmıştır. Subliminal mesajlar insanın bilinçli dikkati tarafından fark edilemezler, ancak bu mesajlar insanın bilinçaltını etkiler. Subliminal teknikler reklamcılık ve propaganda alanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle dizilerde veya filmlerde karakterlerin içtiği içecek markaları, kıyafetleri, çıplaklıları subliminal mesaj örneklerindendir.