Bir Aşk Hikayesi 23. bölüm! Ceylan ve Korkut evliliğini herkes öğreniyor

Bir Aşk Hikayesi

Bir Aşk Hikayesi 22. bölüm neler oldu? Bir Aşk Hikayesi 23. bölüm neler olacak? Bir Aşk Hikayesi 23. bölüm ne zaman?

Bir Aşk Hikayesi iki sevdalının hikayesi kaldığı yerden devam ediyor. Bir Aşk Hikayesi ceylan ve Korkut evlendiklerini herkese açıklıyorlar. Bir Aşk Hikayesi bu akşam Fox TV ekranlarında. Bir Aşk Hikayesi yeni bölüm kaldığı yerden devam ediyor.
Bir Aşk Hikayesi 22. Bölümde Neler Oldu?
“Sen hiç aşık oldun mu? Hayatın boyunca aradığın her şeyden onun bi gülüşü için vazgeçtin mi? Mesela annenden...” Korkut, Gönül’le hesaplaşırken haykırır bu sözleri… Kalan günlerini hapishanede geçirmek pahasına Gönül’ün isteklerini reddeder. Ama Korkut’un ödediği bedel Ceylan’ın ödeyeceği bedel karşısında hiçbir şeydir. Cennet de Ceylan da Korkut’u hapishaneden çıkarmak için sahip oldukları en değerli şeyden vazgeçerler. Peki siz aşkınız için nelerden vazgeçerdiniz? Sonunda Korkut özgürlüğüne kavuşur ama hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Bir Aşk Hikayesi 23. Bölüm Neler Olacak?
"Yaşayamazsak beraber ölürüz. Her gün, her saniye ölürüz. Ama birlikte kalıcaz..." Korkut için Ceylan'dan vazgeçmek diye bir şey yoktur. Onu her gördüğünde acı çekse de vazgeçmez aşkından… Ceylan ise Korkut'un acısını gördükçe kendinden nefret eder. Aşk hiç bu kadar can yakıcı olmamıştır. Diğer tarafta Tolga yaptıklarına rağmen Korkut'la uğraşmaktan vazgeçmez. Şimdi ki hedefi Cennettir. Herkese Korkut'un yalancı olduğunu kanıtlamak için Cennet'i DNA testine götürür. Korkut için yalanlarının hesabını verme zamanı gelmiş midir?

Bir Aşk Hikayesi takipçilerinin merakla beklediği 23. yeni bölüm bu akşam yani 10 Eylül Salı gecesi saat 22:15'te Fox TV'de yayınlanacak.