Benim Hala Umudum Var 11. Bölüm Özeti!

Benim Hala Umudum Var

Benim Hala Umudum Var 11. bölüm ne zaman? Benim Hala Umudum Var yeni bölüm ne zaman? Benim Hala Umudum Var yeni bölüm neler olacak? Benim Hala Umudum Var 11. bölümde fırtınalar kopmaya devam ediyor. Benim Hala Umudum Var Umut ile Ozan karşı karşıya. Benim Hala Umudum Var Hakan Umut ve Ozan arasında kalırken Hakan'ın Umuta olan yoğun ilgisi Ozan'ın kafasını karıştırır. Benim Hala Umudum Var Musa babasından hesap sorar. Benim Hala Umudum Var bu akşam Star tv ekranlarında.

benim hala umudum var 11. bölümde fırtınalar kopmaya devam ediyor. Benim Hala Umudum Var Umut ile Ozan karşı karşıya. Benim Hala Umudum Var Hakan Umut ve Ozan arasında kalırken Hakan'ın Umuta olan yoğun ilgisi Ozan'ın kafasını karıştırır. Benim Hala Umudum Var Musa babasından hesap sorar. Benim Hala Umudum Var bu akşam Star tv ekranlarında.

Ozan Umut’u oyunculuktan vazgeçirmek için Hakan ile konuşmaya gider. Duygularını bastırmakta zorlanan Hakan ise, Umut ve ozan arasında kalmaktan mutsuzdur.

Yelda ve Selda’nın videosu Asude’yi yakıyor... Umut iş bulabilmek için Asude’den yardım ister ama Asude’nin başı Yelda ve Selda’nın çektiği video ile derttedir.

Hakan’ın yardımları ve ilgisi Ozan’ın kafasını karıştırıyor... Umut’a iş bulma konusunda da Hakan yardımcı olur. Ancak Hakan’ın Umut’a gösterdiği yoğun ilgi ve destek Ozan’ın kafasını karıştırır.

Artık Musa da Umut’a hak veriyor... Ragıp oğlunu meşgul edebilmek için işleri bahane eder, Emel ise Umut’u bu sevdadan vazgeçirebilmek için annesiyle konuşur. Babasının Ozan’dan para aldığını öğrenen Musa ise babasından hesap sorar, artık o da Umut’un yanındadır.