Devlet Bahçeli'nin montaj kaseti büyük ilgi görüyor

devlet-bahceli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin montajlı konuşmaları bir anda internette en çok paylaşılan videolarından oldu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin montajlı konuşmaları bir anda internette en çok paylaşılan videolarından oldu.

Devlet Bahçeli’nin geçtiğimiz Kasım ayında partisinin grup toplantısında yaptığı konuşma bugün tekrar gündeme geldi ve bir anda internet üzerinde binlerce kez paylaşıldı.

İMRALI’DAKİ KAHRAMANI SELAMLIYORUM”
Ancak, Başbakan Erdoğan ile oğlu arasında geçtiği iddia edilen ses kayıtlarının montaj olduğunu savunan internet kullanıcıları tarafından paylaşılan Bahçeli’nin bu konuşmasının montajlı olduğu ortaya çıktı.Montajlı videoda Bahçeli’nin bir grup konuşması sırasında, “Abdullah Öcalan barış ve özgürlük savaşçısıdır, terörist değildir. Terörist olan Türkiye devletidir. İmralı’daki kahramanı selamlıyorum” dediği duyuluyor.

KONUŞMANIN ORİJİNALİ: DELİLLİ İSPATLI HAİN
Bahçeli’nin bu sözleri sarf ettiği grup toplantısının 19 Kasım 2013 tarihine ait olduğu öğrenildi.

Devlet Bahçeli bu grup konuşmasında Şivan Perver’in Türkiye ziyaretini ve Diyarbakır’da Başbakan Erdoğan ile buluşmasını eleştirerek şunları söylemişti:

“Başbakan Erdoğan’ın dost diyerek methiyeler düzdüğü, yüzünde güller açarak kollarına aldığı bu terör destekçisi 37 yıl sonra sanki babasının çiftliğine gelir gibi Türkiye’ye girmiştir.

‘Abdullah Öcalan barış ve özgürlük savaşçısıdır, terörist değildir. Terörist olan Türkiye devletidir. İnanın bana’ sözlerini 1999 yılında İsveç’te sarf eden rezil bu kişidir. ‘İmralı’daki kahramanı selamlıyorum’ beyanını 2009 yılında Almanya’da seslendiren delilli ispatlı hain bu kişidir…”