Muhteşem Yüzyıl 112. bölüm izle - Muhteşem Yüzyıl son bölüm izle

Muhteşem Yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl 112. bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm seyret, Muhteşem Yüzyıl 112. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl 20 Kasım Çarşamba full izle..

muhteşem yüzyıl 112. bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl son bölüm seyret, Muhteşem Yüzyıl 112. bölüm özeti, Muhteşem Yüzyıl 20 Kasım Çarşamba full izle..

Muhteşem Yüzyıl 112. bölüm, 20 Kasım Çarşamba günü izleyicilerle buluştu. Dizinin nefes kesen bu bölümünde yine ilginç gelişmeler yaşandı. Nefeslerin tutulduğu dizinin son bölümünde, tüm şehzadeler Barbaros’un cenazesi için payitahta geliyor. Bayezıt ve Selim arasındaki gerilim giderek yükselirken, Süleyman endişeyle oğullarını izliyor. İki kardeşi barıştırmak için Mihrimah’ın düzenlediği yemekte kıyamet kopuyor! Atmaca, Mihrünisa’yı öldürmeye hazırlanırken, asıl sürprizi Nisa yapıyor. Selim şok bir kararla Süleyman’ın karşısına çıkıyor. Süleyman’ın çocuklarına verdiği ders savaşı iyice kızıştırıyor! Fatma Sultan ise öyle bir sır öğreniyor ki Hürrem’in iktidarı tehlikeye giriyor!

Yeni Kaptan-ı Derya’nın kim olacağı merak konusu olur. Donanmanın desteğini isteyen iki taraf da kendi adaylarını belirler ve kıyasıya bir rekabet başlar.

Selim ve Bayezıt arasındaki gerginlik başta Süleyman olmak üzere herkesin dikkatini çeker. Mihrimah bu kavgaya son vermek için evinde bir yemek düzenler. Güzel başlayan yemek, kimsenin hatırlamak istemeyeceği bir felakete dönüşür.

Mihrünnisa’nın ölüm emrini alan Atmaca’nın içi içini yer. Ancak Mustafa’nın istikbali için onu öldürmeye karar verir. Atmaca’nın niyetini anlayan Mihrünnisa’nın ise daha büyük bir sürprizi vardır.

Mustafa, Bayezıt ve Cihangir’in yakınlığı Selim’i rahatsız eder. Kardeşlerinin kendisine karşı cephe aldığını düşünen Selim, bir karar verir. Süleyman’a şok bir teklifte bulunur.

Sümbül ise Cevher’in evinde geçirdiği gece, ağzından büyük bir sır kaçırır. Fatma’nın kulağına gelen bu sır, sarayda tüm dengeleri alt üst edecektir. Hürrem için zor günler kapıdadır.

Muhteşem Yüzyıl 112. bölümü izlemek için TIKLAYINIZ