Leyla ile Mecnun neden yayından kaldırıldı

leyla-mecnun-ilkelli

TRT'nin sevilen dizisi Leyla ile Mecnun yayından kaldırıldı. Gezi olayları sırasında dizi oyuncularının Gezi Parkı'nda çektikleri bir videoyu internet üzerinden paylaşması kafalarda soru işaretleri bıraktı.

TRT'nin sevilen dizisi leyla ile mecnun yayından kaldırıldı. Gezi olayları sırasında dizi oyuncularının Gezi Parkı'nda çektikleri bir videoyu internet üzerinden paylaşması kafalarda soru işaretleri bıraktı.

Yapımcılığını Eflatun Film'in üstlendiği TRT'nin sevilen dizisi Leyla ile Mecnun yayından kaldırıldı. Dizinin yapımcısı film şirketi Facebook sayfasından "Yapımcılığını üstlendiğimiz Leyla ile Mecnun adlı dizinin yayından kaldırıldığı TRT yönetimi tarafından şirketimize bildirilmiştir. Emeği geçen herkese; özellikle de seyircilerimize herşey için çok teşekkür ederiz" şeklinde açıklama yaptı.

Leyla ile Mecnun dizisi oyuncuları daha önce Gezi Parkı eylemlerine destek vermişti. Oyuncular Gezi Parkı'nda çektikleri bir videoyu internet üzerinden izleyicileri ile paylaşmıştı. Dizinin aniden yayından kaldırılması, kafalarda soru işareti bıraktı.