Dila Hanım 38. bölüm - Dila Hanım son bölüm

dila-hanım-kanal-degistirdi

Dila Hanım 38. bölüm... Dila Hanım son bölüm... Dila Hanım 38. bölüm özeti... Dila Hanım 38. bölüm neler oldu... Neler yaşandı.

Dila Hanım 38. bölüm... Dila Hanım son bölüm... Dila Hanım 38. bölüm özeti... Dila Hanım 38. bölüm neler oldu... neler yaşandı

Yeni yayın döneminde Star Tv'den Show TV'ye transfer olan Dila Hanım, 4 Ekim Cuma günü izleyiciyle buluştu. Büyük heyecana sahne olan dizinin bu bölümünde, Serdar ın hapisanede Dila ve Rıza ya anlattıkları büyük şok yaratır.

Rıza için bu durum gittikçe zorlaşmaktadır. Melike ise Dila'dan özür dilemeyi düşünür bunun için çiftliğin yolunu tutar ancak çiftlikde onu bir sürpriz bekler.

Dila, Rıza'dan ayrılmayı planlar ve çiftliği terk etmek için hazırlanmaktadır.Çiftlikte çalışanlar ile Azer'in arası açılır. Bu durum Fatma ile de arasının açılmasına sebep olur.

Çünkü Fatma, Azer'in eski Azer olmasını istemez. Ayrıca çiftlik çalışanları, Dila nın gitmesini istemez.

Arzu'nun şantaj CD'si Dila'nın eline geçer. Rıza'nın bu CD'den henüz haberi yoktur. Bu yüzden araları açılır ve gerilim yükselir. Melis, Adana'daki hayatına alışmaz. Bu durum Rıza'yı çok üzer. Zor günler Rıza'yı beklemektedir. Sultan ve Azer'in arası ise iyice açılır. Ayrıca Dila'nın ve Canan'ın arkadaşı olan Suat Adana'ya gelir. Ama bu durum Rıza'yı çok sinirlendirir. Bunun yansıması olarak da Dila'yı zor günler beklemektedir. Dila nın annesi nin ölümü ile ilgili sır açığa çıkmaya başlar.