Çalıkuşu 2. bölüm izle - Çalıkuşu ikinci bölüm özeti

calikusu-2-bölüm

Çalıkuşu 2. Bölüm izle Çalıkuşu ikinci bölüm fragmanı izle Çalıkuşu yeni bölüm özeti... Çalıkış 2. bölüm 01 Ekim Salı saat kaçta... full izle... canlı izle...

Çalıkuşu 2. Bölüm izle Çalıkuşu ikinci bölüm fragmanı izle Çalıkuşu yeni bölüm özeti... Çalıkış 2. bölüm 01 Ekim Salı saat kaçta... full izle... canlı izle...

Reşat Nuri Güntekin'in aynı adı taşıyan romanınadan esinlenen Çalıkuşu dizisi bugün ikinci bölümüyle ekranlara gelecek. Bugünkü bölümünde Kamran'ın dul Neriman'la ilişkisini öğrenen Feride, bu sırrı saklama karşılığında Kamran'la bir anlaşma yapmıştır. Çalıkuşu'nda İki aşık izlenimi vermek. Ya anlaşmaya uyulacak, ya da Neriman'ı herkes öğrenecek. Kamran köşeye sıkışmıştır. Çalıkuşu'nda Feride’nin konuşacağından korkar.

Ona, düzenli aralıklarla hediyeler gönderir. Çalıkuşu'nda Bu durum Feride'yi mutlu ediyormuş gibi görünse de, ruhu hüzün doludur. Çalıkuşu'nda Sebebi bellidir içindeki sızının. Doktor Selim , Kamran'ın yakın arkadaşıdır. Bir yanlış anlama Necmiye'yi Selim'e aşık eder. Çalıkuşu'nda Selim'in aklı fikri Süreyya'dadır. Sahi kimdir bu ay parçası ? Feride, Çalıkuşu'nda bir gün Necmiye ile dertleşir. Ne anlatmıştır? Necmiye tutar mı dilini? Veba, İstanbul'a sessiz sedasız demir atar. Kamran'ın çalıştığı hastanede bir adam vebadan ölür. Herkes telaşlıdır, herkes korkulu. Sessizlik bozulur.

Çalıkuşu'nda Kimdir ölen? Bursa'ya kumaş almaya gittiği sanılan Seyfettin Bey, birkaç gündür ortalarda yoktur. Evdekiler meraklanır. Hayat kısadır. Ölüm fazla mesaiye çıkmıştır. Kamran ,inadı, gururu bırakıp, kalbini Feride'ye açacak mı? Feride bu, “evet” der mi kendisine? Bir demet çiçek, sahibine uzatılır. Çiçek aşktır.Çalıkuşu'nda Çiçek sevgidir. Çiçek yüreğe sesleniştir.