Beni Böyle Sev 28. bölüm - Beni böyle sev son bölüm

beni-boyle-sev

Yen Bölüm 28. bölüm... Beni Böyle Sev son bölüm... Beni Böyle Sev 7 Ekim Pazartesi 28. bölüm özeti... Beni Böyle Sev son bölüm Fragmanı izle

Beni Böyle Sev 28. bölüm ... Beni Böyle Sev son bölüm... Beni Böyle Sev 7 Ekim Pazartesi 28. bölüm özeti... Beni Böyle Sev son bölüm Fragmanı izle

Beni Böyle Sev 28. Bölüm TRT ekranlarından yayınlanmaya devam edior. Sevilen dizi Beni Böyle Sev'in 28. bölümü, yine büyük heyecana sahne oldu. Dizinin bu bölümünde, Fahriye, Seda, Reyhan ve Eda’nın kurdukları tuzağa düşüp evde kilitli kalan Ayşem ve Ömer mahkemeye yetişemeyeceklerini anlar. Arkadaşlarını arayarak kapıları açmalarını isterler, ancak sonuç alamazlar. Her ne kadar bu durum bütün planlarını alt üst etmiş gibi görünse de aslında baş başa olmaktan memnun kalırlar. Kendileri için hazırlanan sürprizler ise ayrılma acılarını daha da artırır. Adliye önünde Ömer ve Ayşem’i bekleyen Nail ve Reha bir kez daha karşı karşıya gelir.

Reha boşanmanın bir an önce gerçekleşmesi için sabırsızlanmaktadır. Ancak her iki gencin de ortada olmayışıyla ortam gerilir. Üstüne bir de Eda’nın Nail ile sohbet etmesi bardağı taşıran son damla olur. Seda nihayet aklındaki soru işaretlerinden arınmış, duygularından emin bir halde Furkan ile mutluluğu yakalamış gibidir. Oysa ofise gelen esrarengiz bir mail yaklaşmakta olan fırtınanın habercisidir… Fahriye bloguna gelen e-postalara cevaplar ararken Reyhan da Nezih’in ortada görünmeyişinin gizemini çözmeye çalışmaktadır.

Bunca şey yaşanırken kimse Nezih’in nerede olduğunu bilmemektedir. Aslında cevaplar Haluk’tadır . Haluk’un oğlu Deniz’in de gelmesiyle bekar evi iyice şenlenir. Deniz etrafında olup bitenleri keyifle izler, yeni arkadaş grubuna alışmaya çalışır. Nadide, hastaneden çıkmıştır. Üstelik de hiç umulmadık bir hamle ile herkesi şaşırtır.